SON DAKİKA

Haber Medya 24

Türk Firması Yunanistan’a Gümüş Satacak

Türk Firması Yunanistan’a Gümüş Satacak
Bu haber 27 Mayıs 2017 - 1:09 'de eklendi ve 145 kez okundu kez görüntülendi.

Gümüş takı firması Estaçi Silver’ın sahibi Ari Çiftçiyan, Yunanistan’a gümüş takı ürünleri ihracatı, iç piyasaya ise toptan ve perakende satışı yapacaklarını belirtildi.

Gümüş takı sektörünün tanınan firmalarından Estaçi Silver, İstanbul’daki merkezini İzmir’e taşıdı. Görkemli açılış töreniyle yeni yerini açan firmanın Yunanistan’a gümüş takı ürünleri ihracatı, iç piyasaya ise toptan ve perakende satış yapacağı belirtildi.

Firmanın sahibi Ari Çiftçiyan, “İstanbul Kapalıçarşı’daki merkezimizi İzmir Bostanlı’ya taşıdık. Yeni merkezimizle özellikle Avrupa ve sahil şeridi ülkelere satış yapmayı hedefliyoruz. Yine el yapımı çanta, organik üretim kumaş elbiseler de ürün yelpazemizde olacak. Müşteri portföyümüzde İngiltere, ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri başlıca ülkeler. Bu portföye Yunanistan başta olmak üzere Balkan ve Avrupa ülkelerini de ekleyeceğiz. Firma olarak katıldığımız uluslararası mücevher fuarlarından ödül ve sertifika alan tek Türk firmasıyız. Türkiye başta olmak üzere İngiltere, ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde tanınan Estaçi Silver, dünyada ilk videolu mücevher ve takı sitesi yapan firma olarak da biliniyor. İzmir Bostanlı’da yapılan açılış törenine İzmir bürokrasisinden çok sayıda davetli katıldı. Ayrıca TUBİTAK Mucidi Kezban Dönmez, Sanatçı Hatice Boyalamalar Akkaya, TV Program Yapımcısı Gökhan Yalçın, Sunucu Belma Ceylan , İzmirli işadamı Önder Oktay ve Ebru Esin katılanlar arasında idi” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0