SON DAKİKA

Haber Medya 24

Nişantaşı’nda trafiği kitleyen borç kavgası!

Nişantaşı’nda trafiği kitleyen borç kavgası!
Bu haber 11 Ekim 2017 - 7:54 'de eklendi ve 6 kez okundu kez görüntülendi.

İstanbul her geçen gün yaşaması daha zor bir şehir haline dönüşüyor. Ekonomik kriz ve çeşitli yaşamı zorlaştırıcı unsurlar vatandaşın sinirlerini bozuyor, gerilimini arttırıyor. İstanbul’da her gün mutlaka bir kavgaya bir şiddet olayına rastlamak artık çok olağan.

kavga3
Önceki gün Nişantaşı’nda yine gerilimli anlar yaşandı. Genç bir adam alacaklı olduğu taksicinin yolunu kesti. Taksinin içerisinde müşteri olmasına rağmen genç adam yarım saati aşkın bir süre taksiciyle ağız dalaşı yaptı. Taksici bir ara aracın önünde duran gencin üzerine otomobilini sürdü. Ancak genç kaportanın üzerine yattı ve “Sür sür istersen ezebilirsin ama ben şimdi polis çağıracağım” diye bağırdı.

Çaresiz kalan taksici cebinden çıkardığı nüfus kağıdı ve kredi kartını vererek genci ikna etmeye çalıştı ancak başarılı olamadı.

Taksici ve genç arasındaki tartışma vatandaşların şaşkın bakışları arasında devam etti. Bu arada trafikte uzadıkça uzadı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0