SON DAKİKA

Haber Medya 24
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler Cuma günümüz burcunuzda ilerlemekte olan Ay etkisinde başlıyor. Değerlerimizi sahipleneceğiz. Sevdiklerimizi gözümüzün önünde olsun isteyeceğiz. Huzur, güvence, hayatın her alanında önemsediğimiz olgular olacak. Sizden yana olan bu güçlü enerji, içgüdüsel bir şekilde kendinizi ön planda tutmanızı, ilgi odağı olmanızı, başkalarıyla güçlü bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır. İçinizden geldiği gibi kendinizi ifade etmenizi sağlar.

Saat 12:19 Ay-Merkür görünümü, dikkatli ve sevgi dolu bir iletişimi tercih ettiğinizin işaretçisidir. Karşınızdaki kişi kim olursa olsun, onu dinlemeye, anlamaya çalışırsınız.

Saat 17:17 Ay-Neptün görünümü, sevdiklerinize verdiğiniz önem gözle görülecek kadar etkilidir, sahip olduğunuz değerlere hiç kimsenin söz söylemesine izin vermezsiniz. Onların güvende olduğunu bilmek gurunuzu okşayabilir. Etrafınızdaki insanları yatıştırabilir, birbirleriyle daha iyi anlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Saat 23:46 Ay-Pluto görünümü, partnerinizle aranızdaki meseleleri farklı yönde ele almanıza, bu yüzden bazen eşinizin baskıda bulunmasına neden olsa da, her iki taraf da ilişkinin devamı yönünde kararlıysa, sorunlar aşılır. Yoksa, hafif tartışmalar yaşanabilir.

Yüzünüzü gülümsetecek güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ