SON DAKİKA

Haber Medya 24
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler, Saat 05:08 Ay-Pluto görünüm etkisinde paranın gücünü önemseriz. Ailemizin güvenliği ve geleceğimizi garanti etmek isteriz. Kazanma hırsımız büyüktür. Etrafımızda olan bitene kulak kabartırız, kim ne yapıyor veya nasıl bir yöntemle başarı elde ediyor takip ederiz. Güçlü insanlarla irtibatta bulunmak isteriz.

Saat 10:33-25 Eylül saat 07:00 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Paranın insanlar üzerindeki tesirinin ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Kimileri bu gücün altında ezilmekte, bazıları ise dilediğince yaşamaktadır. Evet, sizin için de kaliteli bir yaşam için bu para önemli bir güçtür. Ancak hiçbir zaman insani duyguların önüne geçmemiştir. Bu saatlerde hem dostluk hem para hem de değer verdiğiniz olgular üzerinde bir değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Saat 15:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, başkalarının çıkarcı davranışları, hal ve hareketleri sizi rahatsız edebilir. Bazı kişilerle anlaşmakta zorlanırsınız. Aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Saat 22:49 Mars-Neptün karşıtlık etkisi altında, yaşanan en ufak bir olayın dahi sizi rahatsız etmesi, hayal kırıklığı yaratması, bazen her şeyin anlamsız hale geldiğini düşünmenize neden olabilir. İş hayatı, sağlık, bir türlü yoluna girmeyen işleri ve her şeyi kafanıza takabilirsiniz. Her işi halledeceğim, her durumu kontrol edeceğim diye kendinizi lütfen hırpalamayınız. Sağlığınıza özel önem veriniz. Ne kimsenin kulusunuz ne de kölesi. Biz kendimizin efendisi olmayı bilmeliyiz. Yoksa çok yorarız kendimizi.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0