SON DAKİKA

Haber Medya 24
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar, Saat 05:08 Ay-Pluto görünümü, sizi aşkta ve isteklerinizi elde etme yönünde destekliyor. Bu gücün özünde başarı hırsı yatmakta. Birilerinin kontrolü ele geçirmemesi için, siz onlardan önce davranarak ipi göğüsleyen taraf olmak niyetindesiniz. Dayanıklılığınız ve performansınız diğer günlere göre gayet yüksektir. Bu sayede başarılı girişimlerde bulunmanız gayet mümkün. Fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade ederken, dikkatleri üzerinize kolaylıkla toplayabilirsiniz. Cinsel istekliliğiniz bu saatlerde yükselir.

Saat 10:33-25 Eylül saat 07:00 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süre içinde aşırı uçlarda düşünürüz. Sözlerimiz keskindir. Tutkularımız bizi yönlendirir. Hayatımıza kalıcı bir şekil verme dürtümüz yoğunlaşır.

Saat 15:25 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde sosyal hayatla ilişkiniz pek güçlü değildir. Bazı insanlar, olaylar, hal ve hareketler sizi rahatsız edebilir. Maddi-manevi anlamda sadece kendi çıkarını kollayan kişileri anlamakta ve onlarla anlaşmakta zorlanırsınız.

Saat 22:49 Mars-Neptün karşıtlık etkisi altında, olumsuz, negatif, inatçı, eleştirel kişilerden uzak duralım. Biz de kararlarımızı aceleyle vermeyelim. Karşımıza fırsatlar çıktığında, durup düşünelim. Olur, bazı şeyler umduğumuz gibi gitmez veya fedakarlıkta bulunmamız gerekebilir. Gücümüzü aşan işlere kalkışmayalım. Önümüzü görmeden, olur yanıtı vermeyelim. Tartışmalara dikkat.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0