SON DAKİKA

Haber Medya 24
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler, Saat 05:08 Ay-Pluto görünüm etkisinde, isteklerimizi daha fazla önemseriz. Kim bize karşı ve kim bizimle beraber? Bütün bunları anlamak isteyebiliriz Hatta durumları lehinize çevirmek için olayları manipüle etmeniz dahi mümkündür. Fikirlerimizi ortaya koyma ve uygun alanlarda değerlendirme ihtiyacımız yoğundur.

Saat 10:33-25 Eylül saat 07:00 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kimseye belli etmesek de, iş hayatınız, sağlık ve özel meseleler kafamızı kurcalayıcıdır. Aslında siz insanlarla aranıza mesafe koymaktan yana değilsiniz. Ancak bazı kişilerin kendini bilmez halleri, boş konuşmaları, kıskançlıkları canınızı sıkmaktadır. Fakat kendinizi dizginlemeniz gerektiğini biliniz.

Saat 15:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sağlık-iş hayatı ve günlük yaşantınızda bazı kişilerle anlaşmakta zorlanmanın işaretçisidir. Bir çok şey size zor gelir. Bunları çözemediğinizde kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.

Saat 22:49 Mars-Neptün karşıtlık etkisinde, iş ve ev konularında epey koşturmamız olur. Ancak kafamız da bir hayli karışabilir. Bir yandan evdeki şartlar diğer taraftan iş hayatındaki şartlar arasındaki farklılık bizi zorlayabilir. Hatta iki arada bir derede misali, nereye öncelik tanımak lazım bilemeyebiliriz. Ben çok gerçekçi olmanızı, önceliklerinizi iyi belirlemenizi tavsiye ediyorum.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0