SON DAKİKA

Haber Medya 24
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar, Saat 05:08 Ay-Pluto görünüm etkisinde sizi üzenleri affetmezsiniz. İntikam duygusu öylesine etkili ki, avınızı kıstırmak için sabırla bekleyebilirsiniz. Ancak bugün beklemeye pek tahammülünüz yok. Ne olacaksa bir an önce yapılmalı ve isteklerime kavuşmalıyım diye düşünebilirsiniz.

Saat 10:33-25 Eylül saat 07:00 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu saatlerde, çevrenizdeki bazı kişilerin aslında pek de güvenilmeyecek insanlar olduklarını düşünebilirsiniz. Belli bir mesafe koyarak onları gözlem altına alabilirsiniz.

Saat 15:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bazı meseleleri halletmede zorlanmanın göstergesidir. Kendinizi istediğiniz gibi ifade edemediğinizi düşünürsünüz. Bu sizi oldukça yorabilir.

Saat 22:49 itibariyle etkili olacak Mars-Neptün karşıtlığı, birkaç gün boyunca evlilik, iş ortaklığı, iş sözleşmeleri anlamında muhalif tavırlarla karşılaşabiliriz. Biz bir adım atmak isteriz. Fakat karşı taraf buna uymayabilir. Bizim ilişkideki kriterlerimiz ile beraber olduğumuz kişinin bakış açısı uyuşmayabilir. Bir şeyler netlik kazanmayabilir. Karşımıza çıkan kişi, evlilik konusunda bizim gibi düşünmeyebilir. Bunları şimdiden göz önüne almalıyız.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0