SON DAKİKA

Haber Medya 24

Bu haber 19 Haziran 2017 - 0:04 'de eklendi ve 134 kez okundu kez görüntülendi.

Facebook’un 2014 ylnda 19 Milyar dolar ödeyerek satn ald popüler mesajlama uygulamas WhatsApp, iPhone için güncellendi. iOS’ta iPhone’larda çalan uygulamann güncellemesi üç farkl yenilik sunuyor.

 

Facebook’un sahibi olduu Instagram ve Facebook Messenger gibi uygulamalarda gördüümüz hikayeler ve benzeri özelliklerle uygulama zaten Snapchat’e benzemiti. imdi gelen 3 yeni özellik arasnda fotoraf filtre özellii de var ki bu daha önce Snapchat ve Instagram’da tantmz özelliklerden…

 

WhatsApp Messenger daha önce Snapchat’in hikayeler bölümünü tpk Facebook ve Instagram’da olduu gibi uygulamaya dahil etmiti. Bu güncelleme ile fotoraf paylamnn çok youn yapld bir platformda filtreler daha fazla kullanmn yolunu açacak. 

 

 

Güncelleme ile bir fotoraf seçip yukar doru kaydrdnzda, filtreler altta beliriyor ve seçtiiniz filtre fotorafa annda uygulanyor. Tpk dier popüler sosyal medya uygulamalarnda olduu gibi. Bunun yan sra bundan böyle iPhone kullanclar ayn kiiden birden fazla fotoraf fotoraf pe pee aldnda, bunlar tek bir mesajda, albüm eklinde görüntüleniyor. Bu, fotoraf organizasyonunu ve bir mesaj içinde veya özellikle grup içerisinde fotoraf ynlarnn yukardan aaya ekran kaplamasn engelliyor.

 

Habertürk’te yer alan habere göre 2.17.31 sürümündeki yeniliklerden bir dieri ise yeni cevaplama ksayolu. Bu yeni yöntemle herhangi bir mesaj yantlamak için saa kaydryorsunuz ve yazmaya balayabiliyorsunuz.

 

134 MB boyutunda olan güncelleme ile uygulamaya gelen bu özellikler ilk etapta yalnzca iPhone’larda olacak. Güncelleme ile özelliklerin Android’e de gelecei belirtiliyor ancak bunun ne zaman olaca henüz açklanmad. Ancak son birkaç güncellemede görülen donma ve kapanma sorunlarnn bu güncellemenin ardndan devam ettii görülüyor. Uygulamann eskisi kadar stabil çalmas için yakn zamanda hata ayklama için yeni bir güncellemesi veya iOS 11 geçii beklenebilir. 

 

2.17.31 Sürümündeki Yenilikler
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0